Zakładkowo #1


Od jakiegoś roku chodził za mną pomysł, by pokazać Wam moje zakładki do książek Było ich jednak tak dużo, że nie miałam pojęcia jak zrobić to raz i dobrze. Zanim się zorientowałam było ich dwa razy więcej niż wcześniej i jednorazowy post odszedł w zapomnienie. Na Papierowych Miastach jest już od groma serii, jednak stwierdziłam, że jeszcze jedna - nie do końca regularna - nie zaszkodzi. Domyślacie się już pewnie, że nie mam przy sobie wszystkich, jakie posiadam. Ba, nie wzięłam z Polski żadnej. Te, które pokażę Wam dzisiaj kupiłam przez ostatnie sześć tygodni. Jestem zakładkowym maniakiem, więc zwiedzając nie kupuję figurek, breloczków czy pocztówek, tylko właśnie zakładki. Ku mojemu zdziwieniu w Londynie wcale nie ma takiego dużego wyboru, dlatego nie ma ich tyle, ile bym chciała. A wierzcie mi - kupuję prawie każdą, na którą się natykam! 


Komentarze

 1. Świetne są :)

  Buziaczki! ♥
  Zapraszamy do nas :)
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Wiem! :3 Muszę wynaleźć jakąś na konkurs :3

   Usuń
 3. Niektóre naprawdę świetne. :D Też lubię zbierać zakładki, ale raczej nie aż w takim stopniu, jak Ty. No i liczę przede wszystkim na gratisy. :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O gratisów to ja też mam ogromną ilość :D Chyba będzie o nich osoby post, ale to jak wrócę do Polski :D

   Usuń
 4. Uwielbiam zakładki! Im więcej tym lepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładki zawsze dobra rzecz ;). Też mam pełno, a zawsze nowych szukam ;).

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kolekcja, ja posiadam kilka, lecz takich, które były załączone razem z książkami, czyli praktycznie same "reklamy" innych książek :) Mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, gdyż mam zamiar się zająć DIY :)
  pozdrawiam
  ifeelonlyapathy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to jestem bardzo ciekawa, co stworzysz :D

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś/łaś opinię prosiłabym o zostawienie komentarza :)