[402] KREATYWNA SOBOTA: Motyle

Tytuł: Motyle
Tytuł oryginału: ?
Autor: praca zbiorowa
Tłumaczenie: praca zbiorowa
Seria: ?
Tom: -
Data wydania: 2015
Liczba stron: 96
Wydawnictwo:  Vesper
Cena na okładce: 29,90
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną kolorowanką z tej serii, która podbiła moje serce. Po ostatniej recenzji Ptaków przyszedł czas na Motyle. Zdradzę Wam, iż KREATYWNA SOBOTA powoli dobiega końca i nie będzie już pojawiać się co tydzień ani w żaden sposób regularnie. Ilość kolorowanek zalała rynek i jestem zdania, że nie ma sensu opisywać Wam ich wszystkich. W końcu wybór jest tak przeogromny, że najlepiej będzie Wam przejrzeć dany tytuł w księgarni. 

Po otwarciu kolorowanki, podobnie jak w innych z tej serii, znajdujemy dokładny podgląd ilustracji z nazwami przedstawionych tam motyli. Ryciny są cudowne. Piękniejsze nawet niż te z poprzednich części, czego się naprawdę nie spodziewałam. Nie są też intensywnie kolorowe, co tylko dodaje im uroku i odróżnia je od innych kolorowanek, gdzie wszyscy stawiają na mocne kolory. Tutaj chłodne odcienie idą w ruch. Motylki są delikatne, nieprzerysowane. Po prostu cudowne.

Wydanie identycznie jak w poprzednich częściach. Grube kartki, wyraziste linie w kolorowance. Patrząc na nią człowiekowi buzia się cieszy. Nie sądziłam, że kolorowanka, która nie wymaga od użytkownika samodzielnego doboru kolorów może podbić moje serce. Oczywiście te ilustracje możecie potraktować wyłącznie jako sugestię i nie musicie się ich ślepo słuchać. Uważam, że to fajne rozwiązanie mieć taki wybór. Kiedy nie macie pomysłów na dany rysunek nie musicie odkładać kolorowania na później. 

Jestem zachwycona Motylami i zdecydowanie zadowolona z tego, że mam tę kolorowankę na swojej półce. Jest jedną z piękniejszych, które mam i jestem ogromną fanką tej serii. Zobaczcie sami i zachwyćcie się pięknem motyli, które istnieją naprawdę. 


Ogólna ocena: 10/10 (arcydzieło)

Za egzemplarz bardzo dziękuję wydawnictwu Vesper!

Komentarze

 1. Piękna kolorowanka. Ja niestety nie posiadam żadnej w swojej kolekcji, ale może kiedyś się zaopatrzę :)

  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna kolorowanka i pięknie kolorujesz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolorowanka cudowna, jednak te kolorowe elementy są fabryczne :)

   Usuń
 3. Dużo cierpliwości potrzeba by włożyć w kolorowanie tych wszystkich motyli. Z pewnością jednak jest to terapia relaksująca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś/łaś opinię prosiłabym o zostawienie komentarza :)