#OMGift

źródło
Zwykle nie biorę udziału w żadnych akcjach promocyjnych, ani nie zachęcam Was do tego jakoś szczególnie. Powód jest prosty: rzadko kiedyś jakaś zaczyna interesować mnie specjalnie mocno. Dotarła do mnie jednak ostatnio informacja o dosyć fajnej sprawie dla miłośników gadżetów książkowych. Dobrze wiecie, że należę do tego grona, jednak z racji tego, iż jestem recenzentem wydawnictwa OMGBooks nie mogę wziąć udziału w akcji OMGift z prostego powodu. Nie posiadam dowodu zakupu żadnej z książek, gdyż najzwyczajniej w świecie ich nie kupiłam, czego ukrywać nie będę. Postanowiłam jednak zrobić wyjątek i poinformować Was o możliwości zdobycia takich promocyjnych gadżetów.

Sprawa ogólnie jest bardzo prosta, wystarczą dwie proste czynności. Najpierw musicie zakupić co najmniej cztery różne książki wydawnictwa OMGBooks, które ukażą się w 2016 roku i zachować dowód zakupu książek. Następnie wystarczy przesłać kreatywne zdjęcie owych pozycji na mejla omgbooks@znak.com.pl razem ze zdjęciami paragonów/screenami lub fakturami z zamówień internetowych oraz potrzebnymi danymi, o których więcej przeczytacie TUTAJ. Dodatkowo autorzy pięciu najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni dodatkowo imiennymi gadżetami promującymi OMGBooks. Cała akcja trwa do połowy listopada lub do wyczerpania zapasów

Pięć książek wydawnictwa OMGBooks, które ukażą się w roku 2016.

 • Before, Anna Todd (marzec)
 • To skomplikowane. Julie, Jessica Park (maj)
 • Jak powietrze, Agata Czykierda-Grabowska (lipiec)
 • Uratuj mnie, Anna Bellon (wrzesień)
 • Imagines, Anna Todd i in. (październik)

Weźmiecie udział?

Komentarze

 1. Przyznam się, że zaintrygowałaś mnie tą akcją, ale raczej całe przedsięwzięcie nie jest dla mnie. No i ten kochany brak czasu pod koniec roku szkolnego... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak. Pamiętam, jak to jest :D

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś/łaś opinię prosiłabym o zostawienie komentarza :)