PIĘĆ KSIĄŻEK NA LIPIEC

Każdego miesiąca dziwię się, że już nadszedł jego czas. Jak tak szybko to będzie leciało to urodzę i nawet nie zauważę kiedy. Plany na lipiec są mało ambitne, bo zamierzam czytać jak najmniej książęk do recenzji, a jak najwięcej tych starszych. Jeszcze waham się, czy będą pojawiać się ich recenzje czy nie. Jak coś mocno przypadnie mi do gustu to na pewno o tym wspomnę. Myślę jednak, że zmniejszę ilość opinii do dwóch tygodniowo i w ten sposób nie zostawię bloga z niczym. Zapowiedzi na lipiec jest niewiele, jak to zwykle w wakacje bywa. Tym razem jednak mnie to bardzo cieszy. Jeszcze będzie czas na wysyp nowości, które zabiorą każdą wolną chwilę. 

WYDAWNICTWO UROBOROS 

Czwarta dekada XXI wieku. Po trzech latach od najkrwawszej rebelii w historii New Horizon porucznik Jared Quinn wraca do służby w wydziale zabójstw. Czasy się jednak zmieniły, teraz nad bezpieczeństwem obywateli czuwa Riot Shield – cybernetyczny policjant, który zastępuje dochodzeniówkę niemal w każdym zadaniu.

Szybko się okaże, że inteligentna maszyna nie daje sobie rady z pochwyceniem tajemniczego i nieuchwytnego mordercy. Czas wrócić do starych i dobrze sprawdzonych metod… Ich uosobieniem będzie oczywiście Quinn, który borykając się z kryzysem tożsamości, niebezpiecznie zbliża się do obłędu.

Premiera: 04 lipca 2018

WYDAWNICTWO MAG

Piękna krew Luciusa Sheparda to dzieło wyjątkowe i z dawna wyczekiwane: pierwsza pełnowymiarowa powieść ze świata smoka Griaule’a. 

Shepard pierwszy raz podjął ten temat w roku 1984, kiedy to opublikował Człowieka, który pomalował smoka Griaule’a, i na przestrzeni lat wielokrotnie do niego wracał, choć nigdy jeszcze w tak fascynującej i wyczerpującej formie.

Premiera: 20 lipca 2018

WYDAWNICTWO INSIGNIS

Fascynujący, zmysłowy romans dla młodzieży autorstwa siedemnastoletniej sensacji internetowej platformy Wattpad, Beth Reekles.

Poznajcie się: oto Rochelle Evans: ładna, popularna dziewczyna, która jeszcze nigdy się nie całowała. A to Noah Flynn: nieprzewidywalny, atrakcyjny podrywacz. Kiedy Elle postanawia poprowadzić stoisko z pocałunkami podczas wiosennej zabawy szkolnej, całus Noah wywraca jej życie do góry nogami. Rozum każe Elle trzymać się od Noah z daleka, ale serce chce być jak najbliżej niego – ich związek nie przypomina bajki i może źle się skończyć. Czy Elle czeka szczęśliwe zakończenie?

Premiera: 04 lipca 2018

WYDAWNICTWO MOONDRIVE

Razem zdołają dokonać tego, co zapewne nie udałoby im się, gdyby działali w pojedynkę.
Stacja skoku Heimdall – najnudniejsza stacja kosmiczna w galaktyce. Hanna Donnelly – rozpieszczona córeczka kapitana stacji Heimdall, która swój pobyt na końcu galaktyki traktuję jako największą karę. Niklas Malikov – niepokorny członek rodzinnej organizacji przestępczej Dom Noży z kryminalną przeszłością. BeiTech Industries – korporacja, która prowadzi agresywną politykę zmierzającą do przejęcia kontroli na wszystkich koloniach w galaktyce zasobnych w złoża. 

Premiera: lipiec 2018

WYDAWNICTWO VESPER

Małe kalifornijskie miasteczko Mill Valley w hrabstwie Marin. Pewnego dnia do gabinetu miejscowego lekarza, Milesa Bennella, przychodzi jego dawno niewidziana przyjaciółka, Becky Driscoll. Jest zaniepokojona dziwnym zachowaniem swojej kuzynki, która twierdzi, że jej wujek Ira zmienił się i jest całkiem inną osobą, niczym pozbawioną uczuć i emocji skorupą. Miles decyduje się odwiedzić rodzinę Becky, chcąc zweryfikować jej opowieść, ale niczego nie może potwierdzić – nie widzi żadnych różnic ani w wyglądzie, ani w zachowaniu Iry. Kilka dni później dowiaduje się jednak, że coraz więcej osób w Mill Valley zauważa znaczące zmiany u swoich bliskich...


Premiera: 04 lipiec 2018

Komentarze

 1. The Kissing Booth mnie ciekawi przez film ;v

  OdpowiedzUsuń
 2. W lipcu w sumie mało ciekawych książek sie pojawi. Na nic specjalnie nie czekam, ale czas pokaże co wpadnie w moje ręce. :D
  Pozdrawiam!
  https://recenzjeklaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, no myślę,że jednak zauważysz, jak zaczniesz rodzić:D Wszystkiego dobrego:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Vesper przeczytany. MAG i MOONDRIVE. Ciekaw jestem bardzo kontynuacji tej serii Gemina. Czy to lepsze coś będzie, czy coś nowego. Ale ogólnie ludziom widać przypadło do gustu, bo kasy wpłynęło znowu więcej. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?