czerwca 01, 2021

BIBLIOTECZKA LEONA: NOWA KOLEKCJA BAJEK. PRZYGODY MISIA PADDINGTONA

 

Czy znacie misia Paddingtona? Przez wiele lat mojego życia gdzieś tam się pojawiał i miło wspominam jego przygody. Chciałabym, by Leon znał wszystkie klasyczne postaci z mojego dzieciństwa, więc przemycam mu je w taki czy inny sposób. Niektóre poznajemy dzięki animacjom, inne dzięki książeczkom, ale powoli idziemy do przodu. Jako, że uwielbiam Nową kolekcję bajek i wszelkie zbiorki, tego tytułu nie mogło u nas zabraknąć.

Nie znam za dużo przygód misia, więc nie jestem w stanie określić, czy mamy tutaj historie, które fani znają z bajek, ale każda z tych opowieści ma w sobie coś niesamowitego. Miś Paddington słynie z empatii i optymistycznego podejścia do życia, więc jest idealnym bohaterem do wieczornego wyciszania. Mamy tutaj cztery historyjki - między innymi taką o Halloween i Walentynkach - które czyta się doskonale. 

Lubię ten cykl za krótkie bajeczki, które nie mają za dużo tekstu na stronę i są pięknie zilustrowane. Książeczka też jest niesamowicie trwała - na pewno przetrwa niejedno pokolenie. Wszystkie nasze zbiory z tego wydawnictwa planuje trzymać i przekazywać dalej. To będzie cudowna pamiątka i na pewno posłuży niejednemu dziecku w przyjemniejszym zasypianiu.

Przekazy są bardzo uniwersalne, przygody przyjemne w odbiorze. Mam nadzieję, że teraz częściej będziemy sięgać po Misia Paddingtona, bo osobiście jestem zakochana.


Za książeczkę dziękujemy wydawnictwu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?

Copyright © Nasze życie ♥ , Blogger