marca 24, 2024

[025/2024] BIBLIOTECZKA LEONA: BLUEY. PLAŻA


Myślałam, że ominie nas zainteresowanie Bluey, ale ostatecznie doszło do tego, że mój młodszy syn z zainteresowaniem śledzi losy tej rodziny piesków. Postanowiłam nie szaleć z biblioteczką i książkami Bluey, więc to na razie jest nasza jedyna książeczka o Bluey i Bingo i jest w ciągłym użyciu.

Pora spędzić fajowy dzień na plaży z Bluey i całą rodzinką! Jakie stwory czają się w piasku i co zrobi Bluey, aby uniknąć spotkania z pelikanem? Czy syrenki, które mają nogi, rzeczywiście są odważne? I dlaczego spacerowanie samemu wzdłuż plaży jest takie przyjemne?

Uwielbiam Bingo i Bluey. Cała ta rodzinka jest dla mnie ideałem. Rodzice poświęcają swoim dzieciom czas, razem się uczą, rozwijają. Ta czytanka jest świetnym sposobem na spędzanie razem czasu, a fabuła Plaży została napisana na podstawie odcinka serialu, więc nawet dzieci, które nie lubią czytać mogą z radością posiedzieć z książką. Jest to najlepszy sposób na rozbudzenie w dziecku miłości do czytania.

Książeczka jest cieniutka, składa się z niewielkiej ilości zdań, które są napisane dużą czcionką, więc idealne do nauki czytania. Sporo tutaj też nienachalnych przesłań i ciepłych uczuć. Warto rozważyć zakup książeczek z tej serii, bo niosą ze sobą sporo dobrego. Zastanawiam się właśnie nad własnym postanowieniem, by darować sobie szybki rozwój kolekcji Bluey w biblioteczce. 

Ilustracje są kropka w kropkę identyczne z tymi bajkowymi, więc nie ma tutaj nic odkrywczego, ale mimo to dobrze patrzy się na te urocze pieski. Uwielbiam. 

Za książeczkę dziękuję wydawnictwu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?

Copyright © Nasze życie ♥ , Blogger