KONKURSOWY WTOREK #6 - WYNIKI

Witajcie! Dzisiaj w końcu nadszedł czas rozwiązania KONKURSOWEGO WTORKU! Spodziewałam się, że więcej Was weźmie udział, jednak z drugiej strony się cieszę. Już i tak miałam problemy z wyborem zwycięzcy z tych osób, które wysłały swoje prace. Dlatego też zaczęłam od losowania. Zdecydowałam, że to już ostatni z konkursów, w którym musicie coś tworzyć. Za dużo nerwów przy tym zjadam - takie podejmowanie decyzji to nie dla mnie. Mam więc nadzieję, że cieszycie się, iż teraz mniej Was będzie kosztowało wygrywanie.


Martha wysłała do mnie również pracę i muszę przyznać, że wahałam się między nią a inną - tak więc szczerze mi ulżyło, że losowanie wybrało za mnie. Praca Marthy jakby weszła mi w głowę - początkowo rysunek miał pewne wymagania - kontur zwierzęcia w środku, a dookoła zentagle. Stwierdziłam jednak, że to zbyt skomplikowane. Bardzo zdziwiłam się więc widząc w mojej skrzynce coś żywcem wyrwanego z mojej wyobraźni.

Mam nadzieję, że się nie obrazi, że zamieszczę tutaj tego cudownego kociaka. Jestem ogromną kociarą, a ten jest taki słodki, że nie mogę! Myślę, że gdyby nie losowanie i to, że Sztuka zentagle poleci do Marthy, to siedziałabym godzinami patrząc się w dwa rysunki i starając się zdecydować. Zdecydowanie wolę zwykłe losowania - takie kreatywne konkursy bardzo mnie stresują. Chyba zaraz pójdę sobie połączyć kropki. Więc, droga Martho, mam nadzieję, że teraz już nigdy nie zabraknie Ci pomysłów na wzorki i bez problemu będziesz tworzyć świetne rysunki. Mam też nadzieję, że na Twoim blogu będą pojawiać się niektóre z rysunków - jestem ciekawa, co tam stworzysz.

A teraz czas na zwycięzcę kreatywnego etapu. Razem z moim chłopakiem zdecydowaliśmy, że drugi egzemplarz Sztuki zentagle poleci do Myszy


Widać, ile pracy w to włożyłaś i bardzo podoba mi się ogólny kształt - uwielbiam słonie, podobnie jak wszelkie koty i sowy. Tak więc serdecznie Wam gratuluję! Za chwilę wyślę do Was mejle, a w tym tygodniu wyślę nagrody.

Jesteście chętni na kolejny konkurs?

Komentarze

 1. Niesamowita ilustracja *.*
  Zazdroszczę talentu!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też mam straszne problemy z wybraniem zwycięzcy zawsze :P
  Dzięęękuuujęęę!! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej nominowałam Cię do LBA http://secretsofbooks.blogspot.com/2015/08/liebster-blog-award-1-2.html :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Gratuluję! :)
  http://gabrysiekrecenzuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Obie pracę są śliczne, ale ten kotek urzekł mnie szczególnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czuję się taka doceniona ;___; Wreszcie coś mi się udało wygrać, może nie jestem takim nieudacznikiem. Chętnie bym inne prace zobaczyła :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś/łaś opinię prosiłabym o zostawienie komentarza :)