Paper Towns, czyli Papierowe Miasta w Londynie #4


Tydzień za tygodniem, tydzień za tygodniem... Jak ten czas szybko leci! W tym tygodniu postanowiliśmy wybrać się w dwa miejsca, więc zdjęć jest naprawdę sporo. W sobotę pojechaliśmy na Camden. Jest to w jakiś sposób dzielnica handlowa, gdzie możecie znaleźć naprawdę wszystko. Każdy fan cięższej muzyki będzie zachwycony tym wszystkim. Osobiście nie mogłam przestać się rozglądać. Ceny nie są najniższe, jednak za jakość i oryginalność się płaci. Jestem pewna, że nie raz tam jeszcze wrócę. Zdecydowanie pokochałam to miejsce. 

W niedzielę zaś poszliśmy odwiedzić Science Museum. Muzeum Nauki to dosyć ciekawy temat, jednak z racji tego, że mnóstwo tam interaktywnych eksponatów biega tam ilość dzieci, która przekracza tolerowaną przeze mnie normę. Rozumiem, że one chcą dotykać, bawić się. Niektórzy rodzice jednak zachowują się, jakby uważali, że skoro to miga i można tym poruszać jest to tylko i wyłącznie dla ich pociech. Dopchanie się do niektórych atrakcji było wręcz niemożliwe. Tak czy inaczej moja determinacja sprawiła, że zobaczyłam i podotykałam wszystko, co chciałam. 

Jeśli chcecie być na bieżąco i zobaczyć więcej zdjęć niż tutaj --> snapchat: honeyowelove


Komentarze

 1. super, też bym sobie chętnie Londyn zwiedziła :v

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja znajoma też była ostatnio w Londynie u siostry i była zachwycona, może następnym razem wybiorę się z nią :D Chętnie zwiedzę to miasto! :D
  http://mirella-view.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz okazję to się nie wahaj :D

   Usuń
 3. Nawet nie wiesz, jak dobijasz mnie tymi zdjęciami :v :D
  Powiem tyle: zazdroszczę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty tam masz buty gwiazdy, czy buty z gwiazdami, Kyou? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa w jednym :D Jestem cholerną butoholiczką :D I pieprzyć serduszka. Ja uwielbiam gwiazdki :D

   Usuń
  2. Wiem, pamiętam z tymi butami. Osobna szafka pewnie. ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś/łaś opinię prosiłabym o zostawienie komentarza :)