września 18, 2021

BIBLIOTECZKA LEONA: BING. WIELKA RZECZ


Kolejna w naszej kolekcji książeczka kartonowa o tym przemiłym króliczku. Zdaję sobie sprawę z tego, że Leon jest już zdecydowanie za duży na tego typu pozycje. Mimo to sięga po nie na tyle chętnie, że nie mam serca podsuwać mu bardziej ambitnych tytułów. Jest to trzecia część - zaraz po Czekoladowych jajkach i Bing kocha Flopa - tej serii. Po te poprzednie sięgamy bardzo często, dosłownie znam je na pamięć i wydaje mi się, że jeszcze długo zostaną z nami.

Chyba wszystkie dzieci lubią Binga. W naszej kolekcji jest dużo bajeczek o jego przygodach - od tych dla maluszków po te długie i każda z nich skradła Leonowi serce. Nie lubi oglądać animowanych przygód Binga, ale książeczki są u nas w ciągłym ruchu. Wielka rzecz to książka, która uczy doceniać wiele kwestii i zwraca uwagę dziecka na codzienność. Zostanie ona z nami na pewno jeszcze długo, bo później z pewnością będzie z niej miał pożytek Leona brat.

Podoba mi się wydanie. Jest trwałe, kartonowe i na tyle małe, że nawet maluszek poradzi sobie z trzymaniem jej w rękach. Polecamy Wam bardzo ten tytuł i poprzednie również. Zajrzyjcie również do środka. ↓


Za książeczkę dziękujemy wydawnictwu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?

Copyright © Nasze życie ♥ , Blogger