maja 04, 2023

[32/2023] BIBLIOTECZKA LEONA. AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. POZNAJĘ DOTYKIEM: W LESIE + NA FARMIE


Tym razem Akademia mądrego dziecka zaprezentowała nam coś dla maluszków. Poznaję dotykiem to cykl, w którym odnajdą się nawet niemowlęta. Jest coś przyjemnego w tych książeczkach, które kierowane są do tych najmłodszych. Rozczulają mnie te ilustracje i fakt, że dla jakiegoś dzidziusia to będą pierwsze tytuły, które naprawdę go zainteresują i zachwycą. 

Książeczki są takiego formatu, że nawet małe dzieci poradzą sobie z przewracaniem stron. Dodatkowo przez fakt, że składają się głównie z filcu, są leciutkie i maluch może spokojnie je podnosić i przenosić z miejsca na miejsce. Przy wadze większości książek jest to ogromny plus. 

Na każdej stronie pełno wyrazów dźwiękonaśladowczych. Skupiamy się na nich przy czytaniu W lesie czy Na farmie z Oliwierem. Nie brakuje tutaj też tekstu, już dla starszych czytelników, którzy również mogą być zainteresowani odmienną formą tych pozycji. Mamy tutaj też wyszukiwankę i bezpośrednie pytanie do dziecka. Te książeczki posłużą naprawdę długo, a przy tym nie zniszczą się za szybko, więc są dobrym prezentem już po urodzeniu. 

Zajrzyjcie do środka i również pokochajcie te książeczki.


Za książeczki bardzo dziękuję wydawnictwu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?

Copyright © Nasze życie ♥ , Blogger