maja 04, 2023

[33/2023] BIBLIOTECZKA LEONA. AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. ZABAWA W CHOWANEGO: GDZIE SIĘ SCHOWAŁ JEDNOROŻEC? + GDZIE SIĘ SCHOWAŁ KURCZACZEK?


Kolejne nowości Akademii Mądrego Dziecka dla maluszków bardzo przypadły do gustu Oliwierowi. On jest fanem wszelakich okienek i tytułów, które są czymś więcej niż suchym tekstem. Właśnie dlatego to on jest głównym odbiorcą cyklu Zabawa w chowanego

Gdzie się schował jednorożec? i Gdzie się schował kurczaczek? to bardzo proste książeczki. Mają niedużo tekstu i nieskomplikowane ilustracje, które nie przytłoczą dziecka kolorami czy nadmiarem wrażeń. Największą zaletą tych tytułów jest element filcu, za którym chowają się różne zwierzęta i osoby, a na końcu książeczek znajduje się lusterko, w którym dziecko może odnaleźć samo siebie. Genialny pomysł.

Jestem ciekawa, jak z trwałością tego ruchomego elementu. Oliwier nie jest zbyt delikatny dla książek i zastanawiam się, czy uda mu się go wyrwać, czy twardo zostanie na miejscu. Na razie się trzymają wszystkie i sprawiają mu dużo radości. Mam nadzieję, że tak będzie jeszcze długo, bo Zabawa w chowanego to najlepszy sponsor dla picia ciepłej kawy, jakiego ostatnio mamy w domu. 

Zajrzyjcie do środka.


Za książeczki dziękujemy wydawnictwu!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?

Copyright © Nasze życie ♥ , Blogger