Stacja: Warszawa


Kiedy jechałam do Warszawy miałam pełny portfel, masę planów i pełnię zdrowia. Wróciłam bez tych rzeczy, jednak nie żałuję. Tydzień w stolicy minął bardzo szybko. Od razu zaznaczam, że zwiedzania nie było, gdyż trudno jedną wizytę na Starym Mieście zwiedzaniem nazwać. Odwiedziłam przyjaciółkę, zrobiłam mnóstwo zakupów. I ogromną ilość zdjęć. Podróż powrotna była okropna, jednak siedem godzin potrafi dać w kość szczególnie, gdy strasznie boli brzuch. Dzisiaj Wigilia, a mój żołądek w ogóle nie chce jeść. Tak więc przyszło mi tylko życzyć Wam wesołych świąt, mnóstwo dobrego jedzenia i miejsca na nie w brzuszku. By prezenty pod choinką przyniosły radość, a nadprogramowe, świąteczne kilogramy szybko zniknęły! Dużo dobrych książek i mile spędzonego rodzinnego czasu.

 

Komentarze

 1. Dziękuję i Tobie również Kochana życzę zdrowych,radosnych i rodzinnych Świąt!Mnóstwa książek pod choinką i jeszcze więcej czasu żeby je przeczytać:3

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Karć, Zdrowych i Wesołych Świąt. :) A brzuch pewnie przestanie boleć jak zobaczy słodkości pod choinką i te książkowe prezenty. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brzuszek boleć nie przestał i boli nadal, przez co jedzenie raczej nie bardzo, przez co wigilia też taka sobie :D
   Ale dziękuję <3

   Usuń
 3. Moja kochana stolica!
  Wesołych Świąt! **

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie aż tak nie uwiodła :D Osobiście bardziej wolę mniejsze miasta :3
   Dziękuję <3

   Usuń
 4. Widać, że bardzo miło spędziłaś czas! :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jeśli przeczytałeś/łaś opinię prosiłabym o zostawienie komentarza :)