kwietnia 29, 2024

[043/2024] BIBLIOTECZKA LEONA: ROBLOX. NIEZBĘDNIK GRACZA (NIEOFICJALNY)


Minecraft, Roblox... Za dużo mam ostatnio do ogarnięcia, jak na jednego rodzica. Dzieci coraz bardziej interesują się różnymi grami, rzucają w moją stronę wyrażeniami, których nie rozumiem. Radzę więc sobie z tym w jeden jedyny znany mi sposób: czytam książki. 

Nieoficjalny i niezależny tytuł „Roblox. Niezbędnik gracza” to obszerne przekrojowe kompendium, które pozwoli młodym fanom Robloxa poznać najciekawsze gry spośród nowości dostępnych na platformie. Opisano tu niemal wszystko, co w ostatnim czasie podbiło serca fanów: od torów przeszkód, poprzez gry z wyścigami, symulatory, survivale, tycoony i klikacze, aż po gry napakowane akcją, a także te z dreszczykiem emocji i nutką horroru! Niektóre gry przeznaczone są dla jednego gracza, a w inne można grać z rodziną i przyjaciółmi. Pora więc odpalić grę, przygotować awatara i jego akcesoria, by krok po kroku poznawać to, co najlepsze na Robloksie.

Bardzo podoba mi się fakt, że ten tytuł jest nie tylko kierowany do graczy, ale również do ich rodziców. Możemy razem z Leonem siedzieć i czytać sobie Niezbędnik gracza. Ja próbuję zrozumieć, o co właściwie tutaj chodzi, a on z radością wchłania wszystko to, co go tak bardzo interesuje. A informacji jest ogrom. Twórcy stworzyli coś, dzięki czemu początkujący może spokojnie odnaleźć się w Robloxie, a i zaawansowany gracz znajdzie coś dla siebie.

Mamy tutaj dosłownie wszystko. Od wskazówek, po ciekawostki i nieznane fakty. Świetne kompendium dla fana i genialny pomysł na prezent. W czasach, gdy gry wypierają inne spędzanie czasu, książka o Robloxie może być ostatnią deską ratunku i uratować głowę młodego człowieka. Koniec końców książki nie emitują niebieskiego światła i nie wpływają w zły sposób na mózg. 

Na końcu książki mamy nawet przewodnik rodzica, który jest bardzo fajną ściągawką, jeśli chodzi o czas przed ekranem, możliwości płatności czy rozmowy online. Gdybym miała wybierać jedną pozycję z Robloxa, którą mogłabym mieć na półce, byłaby to ta. 

r


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co u Ciebie?

Copyright © Nasze życie ♥ , Blogger